Revitalizace obličeje je nejnovější dermato-kosmetická metoda pro omlazení pokožky celého obličeje, krku, dekoltu a rukou, redukuje akné a jizvy po chirurgických zákrocích.  Speciální regenerační séra se aplikují do kůže pomocí mikrojehličkového pera.  Redukuje vrásky a jemné linky. Minimalizuje velikosti pórů. Zlepšuje strie.

Vhodná i pro muže, pro získání mladistvého vzhledu, rozzáření obličeje i pro podporu růstu vlasů.

Typy léčivých sér

(PPC (fosfatidylcholin) 5% + Desoxycholát sodný 2,5%) – Fosfatidylcholin je vynikajícím spalovačem tuků, který se využívá jako pomoc při hubnutí. Pro kosmetické účely se omezuje na malá ložiska lokálních tukových zásob u pacientů s ideální postavou či s mírnou nadváhou. Je určen pro formování postavy.

Jde o transparentní koncentrát kyseliny hyaluronové, který  poskytuje okamžitou hydrataci pokožky, vytvoří ochrannou vrstvu, která navíc zabraňuje dehydrataci a chrání před vnějšími vlivy. Dále poskytuje pleti okamžitou hladkost,  pružnost a  stimuluje fibroblasty k novotvorbě kolagenu.

Sérum, které maximalizuje  spalování tukových zásob. Má také vynikající anticelulitidní vlastnostmi.

Eliminuje velké množství problémů s nadměrnou pigmentací, jakými jsou například chloazma, melazma, skvrny vyvolané antikoncepčními přípravky nebo skvrny vzniklé v těhotenství, normalizuje barevný odstín kůže a dodává jí zářivý vzhled.

Sérum vyvolává okamžitý vypínací účinek na kůži, stahuje fibroblasty a stimuluje tvorbu kolagenu. Výsledkem je zmenšení vrásek, zlepšení pevnosti kůže a zvýšení její pružnosti.

Působí proti aktivnímu akné prostřednictvím snižování a regulace tvorby mazu. Odstraňuje mrtvé kožní buňky a bakterie. Kromě toho aktivuje tvorbu nového kolagenu a vláken elastinu, čímž regeneruje atrofické jizvy nebo důlky způsobené vlivem akné. Obnovuje také zdravý barevný odstín kůže.

Díky své velké schopnosti metabolizovat uložený tuk a produkovat energii je indikován v léčbě lokalizovaného tuku a celulitidy. Eliminuje volné mastné kyseliny, což usnadňuje jeho rozpouštění skrze lymfatický systém. Výsledek je jednoznačný: viditelné zmenšení objemu léčených oblastí (vhodný pro zmenšení podbradků a povislé kůže na pažích)

Stimuluje tvorbu nových vlasových folikulů dodáváním správného množství prvků potřebných pro trvalou tvorbu vlasů. Zvyšuje oběh krve a bojuje proti vypadávání vlasů.